GMINNY KONKURS PRZYRODNICZY „CO W TRAWIE PISZCZY?”
10.06.2019 Marek Frąckowiak 342

GMINNY KONKURS PRZYRODNICZY „CO W TRAWIE PISZCZY?”

Dnia 28 maja 2-osobowy zespół z kl. III brał udział w Gminnym Konkursie Przyrodniczym „Co w trawie piszczy?” zorganizowanym  przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Nakle. Celem turnieju było propagowanie postaw proekologicznych i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych.

Najpierw dzieci rozwiązywały samodzielnie test składający się z 18 pytań – tu obie dziewczynki świetnie sobie poradziły. Następne zadania wymagały pracy zespołowej, nawet było ćwiczenie zręcznościowe. Wszystko świetnie wypadło. Sara S. zdobyła II miejsce . Jako szkoła, z udziałem tez Klaudii K., również zajęliśmy II miejsce.

Dzieci przygotowała wychow. B.Dzikowska. Cieszymy się z sukcesu i gratulujemy pięknych nagród.

Tekst : Bożena Dzikowska