ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W POTULICACH
21.06.2019 Marek Frąckowiak 516
grafika
Powiązane galerie:
grafika
21.06.2019

56

zspotulice

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W  ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W POTULICACH

 

 

 

       19czerwca 2019r. w sali balowej  hrabiny Anieli Potulickiej odbyło się uroczyste zakończenie  roku szkolnego 2018/2019 uczniów Zespołu  Szkolno –Przedszkolnego im. „Dzieci Potulic” w Potulicach.


        Po wprowadzeniu sztandaru szkoły nastąpiło odśpiewanie hymnu.    Następnie wicedyrektor, p. Dorota Lemke powitała wszystkich i w kilku słowach podziękowała uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za trud całorocznej pracy,odniosła się do wysokich wyników osiągniętych przez najstarszą grupę- gimnazjalistów i ósmoklasistów w kwietniowym egzaminie zewnętrznym  Po tym nastąpiły najbardziej oczekiwane chwile- wręczenie świadectw z wyróżnieniem, listów pochwalnych dla rodziców,

nagród książkowych oraz świadectw absolwentom, a także  stypendiów za wyniki w nauce i sporcie. Po tej części uroczystości wicedyrektor przekazała podziękowania za współpracę przyjaciołom szkoły, a wychowawcy klas podziękowali również rodzicom za współpracę i pomoc.

            Następnie gimnazjaliści z klasy trzeciej i ósmoklasiści złożyli ślubowanie  na sztandar szkoły, po czym, miłymi słowami i piosenkami, podziękowali nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji,  koleżankom i kolegom za  wspólnie spędzony czas w murach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Potulicach, a rodzicom za pomoc w dobrnięciu do końca tego etapu kształcenia. 

 

         Po podziękowaniach, życzeniach i łzach  absolwentów przyszedł czas na upragnione wakacje.

Tekst RP

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane